Czy ten kurs jest potrzebny?

Według badań tylko 33% Polaków jest zadowolonych ze swojej pracy. I nic dziwnego, bo w szkole nikt nas nie nauczył jak sobie radzić na rynku pracy. Trafiamy do firm, którym wydaje się, że dobrze będzie nas wpasować w tryby korporacyjnych machin.
Tylko, że wtedy nie możemy rozwinąć skrzydeł.

Każdy ma prawo się rozwijać i czerpać z pracy radość. Przecież spędzamy tam większość swojego życia.

Do kogo skierowany jest kurs?

Czujesz, że chcesz coś zmienić w swojej karierze lub nie jesteś zadowolony z obecnej pracy? A może wchodzisz dopiero na rynek pracy po studiach lub dłuższej przerwie?
Jeśli tak, to ten kurs jest dla Ciebie.

Ciesz się swoją pracą

Kurs Ciesz się swoją pracą to kurs mailowy połączony z serią artykułów, który pomoże Ci ułożyć w głowie Twoje plany, marzenia i cele.

Kurs sam dopasowuje częstotliwość wiadomości do Tego jak szybko je otwierasz i czytasz. Nie musisz się martwić, że się z nimi nie wyrobisz. Codzienne krótkie wiadomości są idealną formą dla osób, które nie mają za dużo czasu.

Nie obiecuję Ci, że po kursie będziesz pracował zdalnie leżąc na hamaku na Karaibach, ale z pewnością zaczniesz wstawać rano bez strachu przed pójściem do pracy.

1h konsultacji
20 artykułów ze wskazówkami
30 zadań do wykonania
1 test predyspozycji
3 miesiące trwania

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z trzech modułów, które przeprowadzą Cię w Twoim tempie przez proces układania swojej kariery. Każdy etap będzie prowadził Cię krok po kroku w stronę pracy, która będzie Ci sprawiała radość.

1. Określ, gdzie jesteś

Co motywuje Cię do pracy? Po czym poznać, że się wypalasz? Jakie umiejętności najbardziej cenią pracodawcy?

Żeby wyruszyć w drogę nie jest potrzebny tylko cel, ale musisz wiedzieć gdzie aktualnie jesteś. Ten moduł pozwoli Ci poznać swoje słabe i mocne strony, określić jak chciałbyś pracować i przeanalizować Twoją aktualną sytuację.

2. Zaprojektuj swoją karierę

Jak negocjować z przełożonym? Jak wycenić swoją pracę? Jak napisać dobre CV?

Żadna zmiana nie może być wprowadzona bez przygotowania. W tym module przygotujesz się do zmian. I nie musi to być koniecznie zmiana pracy.

3. Zdobądź wymarzoną pracę

Jak się zachować na rozmowie rekrutacyjnej? Gdzie najepiej szukać pracy? Jak zachować work-life balance?

Wiesz gdzie jesteś, znasz swoje słabe i mocne strony, teraz czas na zmiany. Ten moduł przeprowadzi Cię przez proces szukania Twojej wymarzonej pracy.

Przepraszamy, zapisy na kurs nie są obecnie dostępne. Zostaw swój e-mail, aby dostać powiadomienie, gdy kurs znów zostanie otwarty.

Podanie adresu e-mail nie jest równoznaczne z zapisem na kurs. Trafisz na informacyjną listę mailingową, gdzie dowiesz się jako pierwszy o otwarciu zapisów.

O autorze

Najlepsze rzeczy przychodzą do nas kiedy o nie zadbamy. Dlatego mam plan na swoją karierę i chcę świadomie nią kierować. Łączę pracę zawodową w IT z tworzeniem bloga, no i jestem aktywny w kilku inicjatywach kształcących liderów (np. Global Leadership Summit, Budując Liderów).

W tym kursie zebrałem nie tylko swoje doświadczenia, ale również innych osób. A wszystko to podaję w tak samo przyjaznej formie jak inne artykuły na moim blogu. Mam nadzieję, że ten kurs pomoże Ci cieszyć się swoją pracą.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, to śmiało napisz do nas :)