Ciesz się swoją pracą. Przecież możesz :)

Też masz takie wrażenie, że jesteśmy w życiu często jak marionetki, którymi kieruje ktoś inny? Kiedy szedłem na swoją pierwszą rozmowę rekrutacyjną nie wiedziałem totalnie z czym to się je, jak się zachować, a przede wszystkim – czego mogę oczekiwać.

A gdy idziemy bez oczekiwań – przyjmujemy to co dostaniemy.

Jak działa rynek pracy?

W sumie trudno się dziwić, bo polska szkoła w moich czasach nie uczyła tego jak się odnaleźć na rynku pracy. Może to jest powodem tego, że według badań tylko 33% Polaków jest zadowolonych ze swojej pracy.

Spędzamy tam większość naszego życia (no, chyba że ktoś rezygnuje ze snu), a jednak często kończymy w takim miejscu, gdzie się wypalamy a jednocześnie nie widzimy szansy na poprawę.

Wydaje się, że jeśli coś Cię wkurza to wystarczy zmienić pracę, ale to nie takie proste. Nie jest łatwo znaleźć kolejną pracę, jeśli nie kierujemy świadomie swoją karierą, nie rozwijamy się lub brakuje nam najbardziej poszukiwanych na rynku umiejętności. I nie chodzi tu o “fach” w ręku, a raczej potrzebny w każdym miejscu pracy zestaw cech charakteru.

Każdy ma prawo cieszyć się pracą

Uważam, że każdy ma prawo czerpać z pracy radość. Uważam, że każdy z nas ma swój zestaw talentów. I uważam, że jeśli tylko uda nam się rozwinąć skrzydła, to będziemy nim służyć swojej firmie, innym ludziom i sobie. A za naszą pracę otrzymamy wystarczająco dużo pieniędzy, żeby nie musieć się o nie martwić.

Kurs “Ciesz się swoją pracą” to zamknięta forma dla doświadczeń moich i innych ludzi, których cenię w temacie świadomego budowania kariery. Stworzyłem go na bazie serii artykułów, które będą tu dostępne na zawsze za darmo, a jednocześnie utworzyłem równoległy kurs mailowy, który przez serię zadań i konsultacje ma za zadanie przeprowadzić Cię przez proces układania Twojej kariery.

Nie obiecuję Ci, że to łatwa droga. Ale za cel postawiłem sobie, żebyś na jej końcu otwierając rano oczy miał uśmiech na twarzy zamiast spiętego żołądka i stresu przed wstaniem z łóżka. 

Jeśli akurat jesteś na etapie poszukiwania pracy lub w obecnym miejscu pracy nie czujesz się najlepiej – to ten kurs jest dla Ciebie.

Ten artykuł jest częścią kursu Ciesz się swoją pracą

Jak znaleźć wymarzoną pracę?

Czy da się połączyć pracę z realizacją pasji?

>>> Zapisz się na kurs <<<

PS: włożyłem w to naprawdę dużo czasu i wysiłku – mam nadzieję, że kurs okaże się dla Ciebie pomocny. Wszystkie uwagi (szczególnie te krytyczne, bo o te najtrudniej) bardzo chętnie przyjmę na Kontakt 🙂

One Reply to “Ciesz się swoją pracą. Przecież możesz :)”

  1. Super pomysł!!!!!

Dodaj komentarz