Czy ten kurs jest potrzebny?

Według badań tylko 33% Polaków jest zadowolonych ze swojej pracy. I nic dziwnego, bo w szkole nikt nas nie nauczył jak sobie radzić na rynku pracy. Trafiamy do firm, którym wydaje się, że dobrze będzie nas wpasować w tryby korporacyjnych machin.
Tylko, że wtedy nie możemy rozwinąć skrzydeł.

Uważam, że każdy ma prawo się rozwijać i czerpać z pracy radość. Przecież spędzamy tam większość swojego życia.

Do kogo skierowany jest kurs?

Czujesz, że chcesz coś zmienić w swojej karierze lub nie jesteś zadowolony z obecnej pracy? A może wchodzisz dopiero na rynek pracy po studiach lub dłuższej przerwie?
Jeśli tak, to ten kurs jest dla Ciebie.

Ciesz się swoją pracą

Kurs Ciesz się swoją pracą to kurs mailowy połączony z serią artykułów, który pomoże Ci ułożyć w głowie Twoje plany, marzenia i cele.

Nie obiecuję Ci, że po kursie będziesz pracował zdalnie leżąc na hamaku na Karaibach, ale z pewnością zaczniesz wstawać rano bez strachu przed pójściem do pracy.

 •  1h konsultacji
 •  >25 artykułów
 •  >20 zadań do wykonania
 •  100% satysfakcji z pracy

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z trzech modułów, które przeprowadzą Cię w Twoim tempie przez proces układania swojej kariery. Każdy etap będzie prowadził Cię krok po kroku w stronę pracy, która będzie Ci sprawiała radość.

1. Określ, gdzie jesteś

Żeby wyruszyć w drogę nie jest potrzebny tylko cel, ale musisz wiedzieć gdzie aktualnie jesteś. Ten moduł pozwoli Ci poznać swoje słabe i mocne strony, określić jak chciałbyś pracować i przeanalizować Twoją aktualną sytuację.

2. Zaprojektuj swoją karierę

Żadna zmiana nie może być wprowadzona bez przygotowania. W tym module przygotujesz się do zmian. I nie musi to być koniecznie zmiana pracy.

3. Zdobądź wymarzoną pracę

Wiesz gdzie jesteś, znasz swoje słabe i mocne strony, teraz czas na zmiany. Ten moduł przeprowadzi Cię przez proces szukania Twojej wymarzonej pracy.

Zapisz się!

Przepraszamy, zapisy na kurs nie są obecnie dostępne. Kolejna edycja rusza już z początkiem listopada 2017r. Zostaw swój e-mail, aby dostać powiadomienie, gdy kurs znów zostanie otwarty.

Podanie adresu e-mail nie jest równoznaczne z zapisem na kurs. Trafisz na informacyjną listę mailingową, gdzie dowiesz się jako pierwszy o otwarciu zapisów.

O autorze

Mam plan na swoją karierę i świadomie nią kieruję. Z pełną pasją łączę pracę zawodową w IT z tworzeniem bloga o męstwie i świadomym życiu - Bracia przy kawie, a także jestem aktywny w kilku inicjatywach kształcących liderów (Global Leadership Summit, Budując Liderów).

W tym kursie zebrałem nie tylko swoje doświadczenia, ale również innych osób, które cenię. A wszystko to podaję w tak samo przyjaznej formie jak inne artykuły na moim blogu. Mam nadzieję, że ten kurs pomoże Ci cieszyć się swoją pracą.

Najczęściej zadawane pytania

Kurs powstaje przede wszystkim z mojej pasji tworzenia wartościowych treści i podstawowa wersja jest w 100% darmowa.
Tematyka kursu obejmuje wiele obszarów z pogranicza życia i pracy, dowiesz się m.in.:
 • Co Cię motywuje do pracy?
 • Kiedy powinieneś zmienić pracę?
 • Jakie są Twoje słabe i mocne strony?
 • Jakie umiejętności najbardziej cenią pracodawcy?
 • Jak negocjować wynagrodzenie?
 • Co jest najważniejsze w dbaniu o swoją markę?
 • Zasady pisania dobrego CV
 • Ile zarabia się na stanowiskach podobnych do Twojego?
 • i wiele innych...

Jeśli nie znajdujesz tu swojego pytania, to śmiało je nam prześlij :)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości